"Scena Ballada" funkcjonuje obecnie w Warszawie i Krakowie.
W ogóle jest to przedsięwzięcie dość młode, działamy od października 2012.

Warszawa - zobacz
Kraków - zobacz

Myślimy także o innych miejscach, np. próbowaliśmy w Rzeszowie (nie wyszło :-(().

W "Scenie Ballada" chodzi nam o piękną muzykę, mądre teksty, wyjątkowych artystów, ale... bez koturnów, bez strojów wieczorowych, bez fleszy i celebry, bez "ą" i "ę". o prostu wrażliwi, niebanalni ludzie przychodzą się zabawić, posłuchać, pośpiewać, ponucić, nakarmić serca i dusze, spotkać z przyjaciółmi i nacieszyć sobą nawzajem.

Liderem "Sceny Ballada" jest Paweł Orkisz, ale w tych miejscach i na tych scenach będzie występowało wielu wspaniałych artystów, grało wielu znakomitych muzyków i czytało swoje wiersze wielu cudownych poetów. Jeśli... taka będzie wola publiczności :-)))

Chcielibyśmy ten projekt rozszerzyć jeszcze na kilka miast, tak, żeby łącznie było to około 5-6 miejsc koncertowych. Wtedy, organizując koncerty jakiegoś artysty, można rozmawiać o krótkiej trasie koncertowej połączonej z występami w miejscach o podobnym klimacie, charakterze i dla podobnej publiczności.

Gdzie będą następne nasze "miejsca tajemne" - to się dopiero okaże.  Na razie skupiamy się na uruchomieniu tego projektu artystyczno-biznesowego w miejscach, które już wybraliśmy.
Ale... liczymy na Wasze sugestie i podpowiedzi.

Co to będzie  "Cafe Ballada"?