Wśród zaglądających tutaj są najróżniejsi ludzie, zarówno skromni i cisi, jak i bardzo kreatywni, pomysłowi, ale przecież także wpływowi pracownicy mocnych firm i instytucji, no
i biznesmeni, ludzie zamożni.

Ogłaszam więc i tutaj, że poszukujemy firm
i instytucji, które chciałyby wesprzeć – poprzez zakup usług promocyjnych – festiwal „Ballady Europy”, którego 7. edycja rozpocznie się
w piątek, 6 lipca 2012, w Niepołomicach.

2012 BE plakat miniaturaStandardowy pakiet takich usług (logo na banerach, drukach, biletach, ogłoszeniach medialnych, naszych stronach internetowych, zaproszenia do loży sponsorskiej, i ogłoszenia ze sceny) wyceniliśmy w tym roku na 3500 zł.

Chodzę po Krakowie i okolicy, odwiedzam Przyjaciół i szukam firm – potencjalnych Partnerów festiwalu, którego celem jest poznawanie pieśni innych krajów europejskich oraz dostarczenie widzom wspaniałej, żywej, eleganckiej i kulturalnej zabawy.

Nie wiem, czy to jest idea warta „świeczki” i czy warto być z nami, czy może gdzieś indziej, ale... niniejszym daję Wam szansę, jak ten rolnik Panu Bogu, który musi przecież posiać, żeby Opatrzność mogła mu błogosławić pomyślnością.

Tak i ja, muszę Was poinformować, poprosić, zasugerować, żebyście pomyśleli, kto by tu jeszcze mógł wesprzeć to piękne dzieło jednoczenia Europy wokół śpiewania?
Pomyślcie, porozmawiajcie, namówcie kogo trzeba...
I dajcie mi namiary, albo możliwość zaproszenia tego kogoś do współpracy.
Chciałbym, żeby to byli ładni ludzie i dobre towarzystwo!

Takie, w którym bardziej opłaci się nawet stracić, niż w innym zyskać!

Paweł Orkisz
Kraków, 18 maja 2012


autor plakatu: Piotr Barszczowski
Uwaga: pokazuję go tutaj po raz pierwszy!

Projekt bardzo ładnie nawiązuje do tematyki koncertu pierwszego dnia:
"Bossanova i ballady Ameryki Południowej".

Poprzednio pisałem:

rok 2016, rok 2015, rok 2014, rok 2013,
rok 2012, rok 2011, rok 2010, rok 2009