2011.plakat radiokrakow12 lutego, w sobotę, zapraszam do sali koncertowej Radia Kraków, godz. 19.00.

Będziemy nagrywać nową płytę, "Ballady o miłości cz.2." Pisałem o niej i nawet publikowałem spis treści kilka tygodni temu (Ładna Sucha ).

Wstęp za zaproszeniami, których miałem do rozdania kilkadziesiąt, ale u mnie już się skończyły! Jeszcze chyba są w Radio Kraków  (trzeba dzwonić na antenę).

W Kurantach właśnie zagraliśmy ten program, w takiej aranżacji jaka zabrzmi na płycie. . "Usłyszałem" te nagrania w wyobraźni. Miękkie, delikatne, niekiedy magiczne.

Przebojem będzie nie tylko "Kocham się w E.D.", ale także "Romans" Kusznira. Całość utrzymana w stylu, w jakim śpiewam "Pani pachnie jak tuberozy..."
Czekanie na tę płytę już mnie "nastraja i podnieca" Mrugnięcie.
* * * 

Ubiegły tydzień spędziłem - w zacnym towarzystwie moich przyjaciół-muzyków - w Środzie Wielkopolskiej. Czytam to sprawozdanie z pobytu u nich i przypominam sobie miłe chwile. Podobno kogoś tam uwiodłem?? Nie pamiętamZdziwienie . Ech, ci dziennikarze!

srodawlkp 2011

PS. Przepraszam za słabą jakość, ale taki dostałem skan, takim się dzielę.

I jeszcze wyjaśnienie: mieszkańcy Środy Wlkp używają formy średzka, średzkie... - od starosłowiańskiego rdzenia nazwy swojego miasta, pochodzącej od dnia tygodnia, Średa. Mnie by się nawet podobało, gdyby zmienili nazwę swojego miasta, spowrotem na Średa Wielkopolska! Ale im się widać podoba, że oni wiedzą, a reszta Polski nie. Taka lokalna, pielęgnowana do dziś osobliwość.

Kraków, 4 lutego 2011

Poprzednio pisałem:

rok 2016, rok 2015, rok 2014, rok 2013,
rok 2012, rok 2011, rok 2010, rok 2009